Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła (02.08.2020r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła (02.08.2020r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła (02.08.2020r.)

  1. Rozpoczęliśmy wczoraj miesiąc sierpień, który jest miesiącem dorocznych Pieszych Pielgrzymek na Jasną Górę z różnych zakątków naszej ojczyzny. W tym roku, ze względu na pandemię będą one miały inny charakter. Nasza Pielgrzymka Wrocławska wyruszy jutro sprzed Katedry Wrocławskiej i codziennie będzie szła tylko jedna wyznaczona grupa. Z naszej parafii wyruszy ks. Paweł, który z grupą „7” będzie pielgrzymował w ostatnim dniu pielgrzymki i wprowadzi całą Pielgrzymkę Wrocławską przed Tron Jasnogórskiej Pani. Zapraszamy codziennie od poniedziałku o 20:30 na Apele Jasnogórskie, w czasie których łączyć się będziemy z Pielgrzymami.
  2. Zachęcamy do podejmowania czynów abstynenckich w intencji osób uzależnionych. Chętnych prosimy wpisywać się do Księgi Wyzwolenia w bocznej kaplicy kościoła.
  3. Dzisiaj I niedziela miesiąca, po każdej mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, a po mszy o 11:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca sierpnia. Okazja do spowiedzi w piątek o 7:00 rano i po południu od 16:00.
  5. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność serdecznie dziękujemy. Informujemy też, że po skończeniu prac przy naprawie szyb na bocznej ścianie kościoła, przystąpimy do pokrycia blachą wieżyczki kościoła nad głównym wejściem do kościoła.
  6. Zwracamy się z ponowną prośbą o przestrzeganie przepisów sanitarnych oraz o zachowanie tzw. bezpiecznej odległości w czasie liturgii. Po wejściu do kościoła na ławce są umieszczone środki dezynfekujące – prosimy z nich korzystać. Przypominamy też o tym, że my kapłani, przed udzieleniem Komunii Świętej dezynfekujemy ręce.