Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła (20.09.2020 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła (20.09.2020 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła (20.09.2020 r.)

 1. Przeżywamy 25. Niedzielę zwykłą. Dziś obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Taca będzie przeznaczona na utrzymanie Katolickiego Radia Rodzina i TV Rodzina.
 2. W przyszłą niedzielę, 27 września, na Mszy Św. o godz. 10:00 odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Próby dla dzieci odbędą się w najbliższy poniedziałek o godz. 17:00 i w środę o godz. 16:30 w kościele. Spowiedź św. dzieci I Komunijnych w sobotę od godz. 9:00.
 3. Rocznica I Komunii Św. odbędzie się także w przyszłą niedzielę, ale na Mszy Św. o godz. 13:00. Próba dla dzieci rocznicowych w piątek o godz. 16:30 a spowiedź św. w sobotę od godz. 10:00.
 4. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania, którzy już przygotowywali się do przyjęcia tego sakramentu, w najbliższy piątek na Mszę Św. o godz. 18:00 i spotkanie w kościele. Uroczysta Msza Św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania będzie miała miejsce w sobotę, 3 października, o godz. 18:00.
 5. Próba scholii dziecięcej odbędzie się w czwartek o godz. 17:00 w salce.
 6. Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej, zapisy u ks. Pawła.
 7. W dniach 25 i 26 września w Biedronce przy ul. Rogowskiej Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę żywności na pomoc dla najuboższych. Caritas prosi o przekazanie takich rzeczy jak: cukier, kawa, herbata, ryż, kasza, olej, słodycze, konserwy, mąka, puszki: klopsiki, bigos, gołąbki, dżemy. Prosimy również o środki higieny osobistej i utrzymania czystości. Z serca dziękujemy za każdą okazaną pomoc w dziele miłosierdzia.
 8. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za okazaną pomoc składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 9. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • środa – wspomnienie Pio z Pietrelciny, kapłana.