Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła (27.09.2020 r.)

 1. Przeżywamy 26. Niedzielę zwykłą. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii Św. o godz. 10:00 i Rocznica I Komunii Św. o godz. 13:00. Polecajmy w naszej modlitwie dzieci i ich Rodziny, prosząc o łaskę wiary i otwarcie na Bożą miłość.
 2. W poniedziałek o godz. 17.00 nabożeństwo dla dzieci, które przyjęły dziś I Komunię świętą. Dzieci zabierają ze sobą świece i przychodzą w strojach komunijnych. 
 3. W ramach Białego Tygodnia zapraszamy dzieci w strojach komunijnych w czwartek i piątek na godz. 17.15 na różaniec i Mszę świętą z racji rozpoczynającego się miesiąca października.
 4. W najbliższy czwartek rozpoczniemy w naszej parafii nabożeństwa różańcowe. Będziemy modlić się codziennie przez cały październik o godz. 17:15.
 5. W przyszłą niedzielę Msza święta o godz. 13.00 i spotkanie dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej i dla ich Rodziców. Zostaną poświęcone nowe różańce dla dzieci. 
 6. W sobotę, 3 października, na Mszy Św. o godz. 18:00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania, którego udzieli Ks. dr Adam Łuźniak, wikariusz generalny. Spowiedź Św. dla młodzieży w pierwszy piątek miesiąca od 16:00 do 18:00.
 7. W dniu dzisiejszym będzie odprawiona ostatnia Msza Św. niedzielna o godz. 21:00. Te Msze Św. powrócą od pierwszej niedzieli czerwca.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź Św. w piątek rano na Mszy Św. o godz. 7:00 i po południu od godz. 16:00. W I sobotę miesiąca o godz. 7:00 Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi a po Mszy adoracja i wspólny różaniec.
 9. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 10. Spotkanie wspólnoty „Effatha” w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. „Effatha” to wspólnota gromadząca się wokół słowa Bożego.
 11. Spotkanie wspólnoty Ruchu Rodzin Nazaretańskich w każdą środę po Mszy świętej wieczornej. 
 12.  W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za okazaną pomoc składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 13.  Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Apostolstwa Modlitewnego „Margaretka” do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach w sobotę 10.10.2020 r. Wyjazd organizuje Parafia Miłosierdzia Bożego we Wrocławiu. Koszt 50 zł. Zapisy pod numerem telefonu, który jest na plakacie w gablocie.
 14. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika;
  • wtorek – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  • środa – wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;
  • czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;
  • piątek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów;