Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020 r.)

 1. Przeżywamy 27. Niedzielę zwykłą. Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza Św. i spotkanie dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej i dla ich Rodziców. Zostaną poświęcone nowe różańce dla dzieci. 
 3. Nabożeństwa różańcowe w niedziele i dni powszednie o godz. 17:15.
 4. W następną niedzielę, 11 października, będzie obchodzony w Polsce 20. Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus!”. Z tej okazji po każdej Mszy Św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na stypendia dla zdolnej a ubogiej młodzieży w ramach pomocy udzielanej im przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 5. Rada Osiedla Nowy Dwór i nasza Parafia zapraszają za tydzień w niedzielę do naszego kościoła na godzinę 19:00 na koncert z okazji 20. Dnia Papieskiego. Wstęp wolny.
 6. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia do Trzebnicy, która jest zaplanowana na sobotę, 17 października. Zapisy na autokar powrotny z Trzebnicy w zakrystii. W tym roku,
  z racji pandemii, każdy pielgrzym jest zobowiązany do zapisania się przez formularz na stronie internetowej: www.pielgrzymka.pl.
 7. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za okazaną pomoc składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 8. Kalendarz liturgiczny:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
  • środa – wspomnienie NMP Różańcowej;