Ogłoszenia Duszpasterskie – 5. Niedziela Wielkiego Postu (21.03.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – 5. Niedziela Wielkiego Postu (21.03.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – 5. Niedziela Wielkiego Postu (21.03.2021 r.)

  1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Niech zbliżające się święta Wielkanocne mobilizują nas do uczestnictwa w życiu Kościoła i zatrzymaniu się na modlitwie w odkrywaniu tajemnic Chrystusa i Jego zbawczej Ofiary Krzyża.
  2. Począwszy od jutra do świąt włącznie będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty od godz. 16.00 do końca Mszy św. wieczornej. Gdyby zdarzyły się duże kolejki, prosimy zachować od siebie odległość 3 metrów.
  3. W czwartek, 25.03, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Światowy Dzień Świętości Życia. Msze Święte tego dnia o 7.00, 9.00, 18.00. Zachęcamy do włączenia się dzieło Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Więcej szczegółów na plakacie i informatorach w przedsionku kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm oraz Męka Pańska.
  5. Z radością informujemy naszych parafian, że Ks. Arcybiskup wydał decyzję w sprawie Mszy św. Krzyżma, na której zostaną poświęcone oleje krzyżma i chorych oraz odnowione będą przyrzeczenia kapłańskie. Mocą tej decyzji miejscem Uroczystości będzie nasza świątynia, a wydarzenie będzie miało miejsce 01.04.2021 r. o godz. 10.00 w Wielki Czwartek.
  6. Panie z Żywego Różańca przyjmują dzisiaj i jeszcze w przyszłą niedzielę ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Komitet Budowy Kościoła przyjmuje ofiary na kontynuację prac budowlanych przy naszym kościele. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.