Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła (27.06.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła (27.06.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła (27.06.2021 r.)

 1. Przeżywamy 13. Niedzielę zwykłą.
 2. W tym tygodniu przypadnie I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź Święta w piątek na Mszy Św. o 7:00 rano i po południu od godz. 16:00. W I sobotę miesiąca o godz. 7:00 Msza Św. w intencji wynagradzającej Nieopalanemu Sercu Maryi a po Mszy wspólna adoracja i różaniec.
 3. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Od najbliższej niedzieli, 4 lipca, przez cały lipiec i sierpień nie będzie Mszy Św. niedzielnej o godz. 13:00.
 5. We wtorek, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Na Mszy Św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji naszych księży solenizantów: Ks. Piotra i Ks. Pawła oraz także za Ks. Kamila, który swoje imieniny będzie obchodził 12 lipca. Jednakże ze względu na czas urlopowy połączymy te dwie uroczystości w najbliższy wtorek.
 6. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu oraz Medinet serdecznie zapraszają do korzystania z autobusu w którym będzie się można zaszczepić przeciw Covid-19. Będzie on ustawiony w przyszłą niedzielę, 4 lipca, na placu kościelnym w godzinach od 10:00 do 12:00. Do dyspozycji będą szczepionki: Johnson & Johnson i Pfizer.
 7. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej do Wilna w dniach 20-25 września br. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii do ks. Pawła.
 8. W tym roku Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę będzie miała również charakter pielgrzymki sztafetowej. Zapraszamy na jeden dzień pielgrzymowania z grupą nr 7 we wtorek 10 sierpnia, będzie to ostatni etap z wejściem na Jasną Górę. Zapisy i więcej informacji w zakrystii u ks. Pawła.
 9. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 10. Kalendarz liturgiczny:
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • Wtorek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła;
  • Sobota – święto św. Tomasza, Apostoła;