Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła (04.07.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła (04.07.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła (04.07.2021 r.)

 1. Przeżywamy 14. Niedzielę zwykłą. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma Mszy Św. niedzielnej o godz. 13:00.
 3. Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę, 11 lipca. Jest jeszcze 15 miejsc wolnych. Zapisy u p. Leszka Kobrynia, numer kontaktowy w gablocie.
 4. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce autokarowej do Wilna w dniach 20-25 września br. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii do ks. Pawła.
 5. Zapraszamy także do udziału w trzech pielgrzymkach jednodniowych organizowanych przez wspólnotę Żywego Różańca. Miejsca pielgrzymowania to: Licheń – Kalisz, Częstochowa – Gidle oraz Bardo Śląskie – Wambierzyce. Więcej informacji można znaleźć w gablocie przy wyjściu z kościoła.
 6. W tym roku Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę będzie miała ponownie charakter pielgrzymki sztafetowej. Zapraszamy na jeden dzień pielgrzymowania z grupą nr 7 we wtorek 10 sierpnia, będzie to ostatni etap z wejściem na Jasną Górę. Zapisy i więcej informacji w zakrystii u ks. Pawła.
 7. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 8. Kalendarz liturgiczny:
  • Wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • Czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana.