Ogłoszenia Duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła (18.07.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła (18.07.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła (18.07.2021 r.)

 1. Przeżywamy 16. Niedzielę zwykłą.
 2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Józefa z racji 19. dnia miesiąca. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18:00. Do skrzynki przy kaplicy św. Józefa można składać intencje do Mszy Św. zbiorowej.
 3. W przyszłą niedzielę, 25 lipca, przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy Św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów na placu wokół kościoła. Ofiary zebrane podczas poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
 4. Również w przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził nasz Ks. Proboszcz Krzysztof. Msza Św. imieninowa w Jego intencji o godz. 10.00. Naszego Ks. Solenizanta polecamy modlitwom wszystkich parafian.
 5. W niedzielę, 25 lipca, będziemy obchodzić z inicjatywy papieża Franciszka, I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Specjalna intencja za te osoby będzie odprawiona na Mszy Św. o godz. 10:00.
 6. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 7. Kalendarz liturgiczny:
  • Wtorek – Uroczystość bł. Czesława, kapłana, głównego patrona miasta Wrocławia;
  • Czwartek – święto św. Marii Magdaleny;
  • Piątek – święto św. Brygidy, zakonnicy;
  • Sobota – wspomnienie św. Kingi, dziewicy.