Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła (25.07.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła (25.07.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła (25.07.2021 r.)

 1. Przeżywamy 17. Niedzielę zwykłą. Dziś przypada również święto św. Jakuba Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów. Ofiary zebrane podczas poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
 2. Naszą modlitwą otaczamy Ks. Proboszcza Krzysztofa, który obchodzi dziś swoje imieniny. Msza Św. w intencji Ks. Solenizanta o godz. 10:00. Ks. Krzysztofowi życzymy Bożych łask w posłudze kapłańskiej i szczególnej opieki św. Krzysztofa.
 3. Dziś obchodzimy I Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ogłoszony przez papieża Franciszka. Msza Św. w intencji tych osób o godz. 10:00.
 4. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 5. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 6. Kalendarz liturgiczny:
  • Poniedziałek -wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców NMP;
  • Czwartek – wspomnienie św. Marty;
  • Sobota – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana.