Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (3.10.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (3.10.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła (3.10.2021 r.)

 1. Przeżywamy 27. Niedzielę zwykłą i pierwszą niedzielę miesiąca października. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Także dziś o godz. 13:00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i dla ich Rodziców. W czasie Mszy Św. będą poświęcone i wręczone dzieciom różańce.
 3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:15. Zapraszamy wszystkie dzieci, a zwłaszcza pierwszokomunijne i rocznicowe, a także młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz dorosłych.
 4. W przyszłą niedzielę, 10 października, będziemy gościć w naszej parafii Ojców Oblatów z Popowic, którzy jak co roku wygłoszą przez całą niedzielę homilie i będą rozprowadzać kalendarze misyjne na 2022 rok. W związku z obecnością Ojców Oblatów zbiórka na stypendia dla młodzieży z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się w kolejną niedzielę 17 października.
 5. Rada Osiedla Nowy Dwór i nasza Parafia zapraszają na koncert pieśni religijnych z okazji Dnia Papieskiego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 października, o godz. 19:00 w naszym kościele. Wstęp wolny.
 6. Wszystkich chętnych, którzy chcą się zapisać na spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy w najbliższy piątek na różaniec o 17:15 i Mszę Św. o godz. 18:00. Po Eucharystii odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne.
 7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia do Trzebnicy w sobotę 16 października. Będziemy pielgrzymować pod hasłem: „Z rodziną do św. Jadwigi”. Pielgrzymka rozpocznie się nabożeństwem eucharystycznym w katedrze o godz. 6:00 rano. Więcej informacji na plakatach w gablocie. Zapisy na autokar powrotny z Trzebnicy w zakrystii.
 8. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 9. Kalendarz liturgiczny:
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
  • Wtorek – wspomnienie św. Faustyny, dziewicy i zakonnicy;
  • Czwartek – I czwartek miesiąca, wspomnienie NMP Różańcowej;