Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Adwentu (28.11.2021 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Adwentu (28.11.2021 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Adwentu (28.11.2021 r.)

 1. Dziś I Niedziela Adwentu. Od jutra, o godz. 17.00, codziennie zapraszamy na Msze św. roratnie. Dzieci prosimy o zrobienie i przynoszenie ze sobą lampionów.
 2. Dziś w ramach Mszy św. niedzielnych poświęcimy wieniec adwentowy i opłatki na stół wigilijny, które Panie z Żywego Różańca będą rozprowadzały po wszystkich Mszach św.
 3. W okresie Adwentu będą śpiewane Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.30.
 4. W czasie oczekiwania na kolejną rocznicę Urodzin Pana Jezusa w obronie wiary w naszych rodzinach i trzeźwości można złożyć swoją abstynencję od alkoholu wpisując się do Księgi Czynów Wyzwolenia, która znajduje się w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej. Zapraszamy.
 5. Do nabycia będą świece na stół wigilijny, małe w cenie 7 zł, duże w cenie 16 zł. W ramach chrześcijańskiego miłosierdzia zachęcamy do składania trwałych darów żywnościowych, które będziemy przyjmowali w kościele po 15. Grudnia, tak jak to było w latach poprzednich.
 6. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek, niedziela miesiąca. Spowiedź św. w piątek rano przed i podczas Mszy św. porannej. Od godziny 16.00 po południu do Mszy św. Przyszła niedziela to niedziela adoracyjna, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
 8. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar. Bóg zapłać.
 9. W poniedziałek spotkanie grupy modlitewno – biblijnej Effatha po Mszy św. o godz. 17.00.
 10. Kalendarz liturgiczny:
  • Wtorek – św. Andrzeja Apostoła, święto
  • Piątek – św. Franciszka Ksawerego prezbitera, wspomnienie obowiązkowe