Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu (20.03.2022 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu (20.03.2022 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu (20.03.2022 r.)

  1. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, po niej droga krzyżowa. Zachęcamy do duchowej adopcji dziecka poczętego. Osoby, które zdecydują się prosimy o pobranie deklaracji, z tyłu kościoła lub w zakrystii. W razie wątpliwości można zapoznać się z informacjami w folderach.
  2. Rekolekcje rozpoczną się 5. Niedzielą Wielkiego Postu. Potrwają do środy. Poprowadzi je o. Kazimierz Lubowicki, oblat.
  3. Od środy w naszej parafii gościć będziemy trójkę uchodźców pochodzących z Żytomierza.
  4. Dziękujemy za ofiary na hospicja złożone w poprzednią niedzielę.
  5. Zbiórka darów, 600 kg, dla uchodźców została przekazana do Caritasu. Zachęcamy do czynów pokutnych w intencji zaniechania wojny na Ukrainie. Zbiórka niezbędnych rzeczy, o długoterminowej ważności, a także rzeczy codziennego użytku, które prosimy przynosić nowe, przed i po Mszach św. wieczornych. W niedzielę po każdej Mszy św.
  6. Dziś Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac remontowo-budowlanych naszej świątyni.
  7. Członkowie Wspólnot naszej parafii rozprowadzają czekoladowe baranki paschalne w cenie 5 złotych, paschalików w cenie 15 złotych, skarbonek na jałmużnę wielkopostną (złożone ofiary będą przekazane do Caritasu), a także torby miłosierdzia w cenie 1 złoty, w których w oznaczonym czasie będzie można przynieść dary dla naszych najuboższych parafian.
  8. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Odbędzie się ona 1 kwietnia. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00 w naszym kościele. Więcej informacji w zakrystii.
  9. Istnieje możliwość przyjęcia uchodźców do własnego domu. Taką gotowość należy zgłosić we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego. Formularz deklaracji pomocy jest na stronie: www.przejsciedialogu.wcrs.wroclaw.pl. Można tam również wysłać emaila na adres: wsparcieukrainy@wcrs.pl. Telefon: 538-579-555. Informacje te znajdują się na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej naszej parafii.