Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII. Niedziela Zwykła (26.06.2022 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII. Niedziela Zwykła (26.06.2022 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XIII. Niedziela Zwykła (26.06.2022 r.)

 1. Przeżywamy 13. Niedzielę zwykłą.
 2. W tym tygodniu przypadnie I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź Święta w piątek na Mszy Św. o 7:00 rano i po południu od godz. 16:00. W I sobotę miesiąca o godz. 7:00 Msza Św. w intencji wynagradzającej Nieopalanemu Sercu Maryi a po Mszy wspólna adoracja i różaniec.
 3. Za tydzień I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy Św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Od najbliższej niedzieli, 3 lipca, przez cały okres wakacyjny, czyli do końca sierpnia, nie będzie w niedziele i uroczystości nakazane Mszy Św. o godz. 13:00.
 5. W środę, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. Tego dnia imieniny obchodzi Ks. Paweł. Polecamy Ks. Solenizanta modlitwie Parafian. Natomiast ze względu na czas urlopowy Msze Św. imieninowe ks. Pawła a także Ks. Kamila będą odprawione 25 lipca, razem z Mszą Św. imieninową Ks. Proboszcza Krzysztofa. W związku z uroczystością Św. Ap. Piotra i Pawła dziś po każdej Mszy Św. zbierane są ofiary do puszek na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
 6. Zapraszamy do udziału w autokarowej Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę, 10 lipca. Wyjazd o 6:00 spod kościoła, koszt 70 zł. Zapisy u p. Leszka (numer telefonu dostępny w gablocie).
 7. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia na Jasną Górę w dniach 2-10 sierpnia. Zapisy u ks. Pawła.
 8. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 9. Kalendarz liturgiczny:
  • Wtorek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • Środa – uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła.