Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV. Niedziela Zwykła (18.09.2022 r.)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV. Niedziela Zwykła (18.09.2022 r.)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – XXV. Niedziela Zwykła (18.09.2022 r.)

 1. Przeżywamy 25 niedzielę zwykłą. W Kościele obchodzimy dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu. Dziękujemy tym osobom, które za pomocą mediów głoszą Ewangelię i prosimy dla nich o Boże błogosławieństwo i mądrość, aby zawsze wykonywali swoje zadania rzetelnie, w oparciu o miłość i prawdę.
 2. W poniedziałek zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18:00 ku czci św. Józefa z racji 19-go dnia miesiąca. Do skrzynki przy bocznej kaplicy i w zakrystii można składać intencje na tę Mszę Św.
 3. Za tydzień, w sobotę po Mszy Św. wieczornej i w niedzielę po Mszach Świętych do godz. 18:00 włącznie, Siostry Pallotynki z Centrum Misyjnego w Ursusie będą kwestować w przedsionku kościoła na rzecz budowy przedszkola w Kamerunie. W trakcie Mszy Świętych siostry podzielą się z nami świadectwem posługi w tym kraju. W imieniu sióstr składamy już dzisiaj podziękowanie: Bóg zapłać!
 4. Zapraszamy młodzież z naszej parafii na diecezjalne spotkanie młodych, które odbędzie się 24 września na szczycie góry Ślęży. W planie znajduje się wspólne wejście na górę Ślężę, Msza Święta, świadectwa, integracja, koncert rapera, ks. Kuby Bartczaka i poczęstunek. Zapisy u ks. Szymona.
 5. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych w naszym kościele. Za ofiarność składamy serdecznie podziękowanie: Bóg zapłać!
 6. Kalendarz liturgiczny:
  • Wtorek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • Środa – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • Piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.