Ogłoszenia Duszpasterskie – III. Niedziela Wielkiego Postu (12.03.2023)

Strona główna Wpisy Ogłoszenia Duszpasterskie – III. Niedziela Wielkiego Postu (12.03.2023)

Exemple

Ogłoszenia Duszpasterskie – III. Niedziela Wielkiego Postu (12.03.2023)

  1. Przeżywamy 3. Niedzielę Wielkiego Postu.
  2. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z racji 13-go dnia miesiąca.
  3. Zapraszamy w najbliższy czwartek, 16 marca, najpierw na Eucharystię o godz. 18:00, a następnie na kolejną katechezę poświęconą warunkom dobrej spowiedzi. Po katechezie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W niedzielę, 19 marca, przypada 10. rocznica pontyfikatu papieża Franciszka, oraz 7. rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego.
  5. W tym roku, ze względu na przypadającą 19 marca 4. Niedzielę Wielkiego Postu, liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny jest przeniesiona na poniedziałek 20 marca z tym, że w naszym kościele Msza Św. zbiorowa ku czci się św. Józefa odbędzie się w niedzielę o godz. 18:00. Do skrzynki przy kaplicy lub zakrystii można złożyć intencję do tej Mszy świętej.
  6. Uroczystość św. Józefa jest świętem patronalnym J. E. Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego. Z tej okazji w katedrze, w sobotę 18 marca o godz. 11.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Dostojnego Solenizanta. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie.
  7. Spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania odbędzie się za tydzień w niedzielę po wieczornej Mszy świętej.
  8. Dziś o godz. 19:00 w salce przy kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób chętnych do udziału w pielgrzymce autokarowej do Włoch w dniach 14-22.06 br. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty zaliczkę w wysokości 760 zł.
  9. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac remontowo-budowlanych w naszym kościele. Za pomoc serdecznie dziękujemy: Bóg zapłać.
  10. Uczniowie Liceum Sióstr Urszulanek, szkoły z internatem, zapraszają uczniów klas ósmych na kameralne drzwi otwarte, które odbędą się w sobotę, 1 kwietnia, od godz. 10:00. Licealiści oprowadzą gości w małych grupach po szkole i odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych. Indywidulane zapisy na stronie internetowej szkoły: www.urszulanki.edu.pl